Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się 5 stycznia w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”. Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawił  ks. Dariusz Zając -wikary naszej parafii. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2019 r. 

Wzorem dużych miast i w naszej parafii odbył się Orszak Trzech Króli. W Jedlni, punktualnie o 15.00, spod remizy Ochotniczej Straży Pożarnej, wyruszył Orszak z Trzema Królami i Gwiazdą Betlejemską Po drodze zatrzymaliśmy się na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jedlni, gdzie były  przygotowane niespodzianki, a uczestnicy doskonale się bawili.

W dniu 03.01.2020 roku odbyło się spotkanie opłatkowe grup działających przy parafii św. Mikołaja w Jedlni.  Opłatkiem dzielili się Ministranci , Schola, Oaza, Zespół "Bonum" Zespół Królewskie Źródła, Orkiestra Boni Angeli i  Rodziny Domowego Kościoła.

Tradycyjnie w kościele św.Mikołaja przed pasterką odbył się koncert kolęd. Jak co rok koncert przygotował Łukasz Kęska. Mogliśmy usłyszeć kolędy w wykonaniu scholi, Zespołu "Bonum" Zespołu Królewskie Źródła, Orkiestry Boni Angeli i zaprzyjaźnionych wykonawców. Uroczystą pasterkę koncelebrowali ks. kan. Janusz Smerdę i ojciec Vadakkel.

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Środa 2020-01-22, 2. tydz. zwykły
    Mk 3,1-6
    W dzień szabatu Jezus wszedł do synagogi. Był tam człowiek, który miał uschłą rękę. A śledzili Go, czy uzdrowi go w szabat, żeby Go oskarżyć. On zaś rzekł do człowieka, który miał uschłą rękę: „Stań tu na środku”. A do nich powiedział: „Co wolno w szabat: uczynić coś dobrego, czy coś złego? Życie ocalić czy zabić?” Lecz oni milczeli. Wtedy spojrzawszy wkoło po wszystkich z gniewem, zasmucony z powodu zatwardziałości ich serca, rzekł do człowieka: „Wyciągnij rękę”. Wyciągnął i ręka jego stała się znów zdrowa. A faryzeusze wyszli i ze zwolennikami Heroda zaraz odbyli naradę przeciwko Niemu, w jaki sposób Go zgładzić.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com