Odbędą się  w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze” w Jedlni Kościelnej w dniach 22-23-24 października 2021 r. . Poprowadzi je O. Rajmund Guzik – Cysters tym razem  w oparciu o Tajemnice Światła Różańca Św.

Koszt pobytu z wyżywieniem – 240 zł /dojazd na koszt własny/. Początek rekolekcji w piątek, 22 października , o godz.15.00 – Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie w niedzielę, 24 października, o godz. 13.00 – obiadem. Liczba miejsc ograniczona./jest możliwość uczestniczenia w rekolekcjach bez noclegu – trzeba to podać przy zgłoszeniu/.

Zgłoszenia do 15 października na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Podajemy Imię, Nazwisko i Parafie. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia nastąpi też drogą mailową.

Boży Kapłani! To od nas zależy, czy KŻR w naszych parafiach będą prężnie działać i rozwijać się. Mamy nadzieję, że formacja Zelatorów do tego się przyczyni.

Ks. Szymon Mucha

Diecezjalny Moderator Żywego Różańca

 

Ewangelia na dzis

09 grudzień 2021

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Czwartek 2021-12-09, Dzień powszedni
    Mt 11,11-15
    Jezus powiedział do tłumów: «Zaprawdę, powiadam wam: Między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Jana Chrzciciela. Lecz najmniejszy w królestwie niebieskim większy jest niż on. A od czasu Jana Chrzciciela aż dotąd królestwo niebieskie doznaje gwałtu, a zdobywają je ludzie gwałtowni. Wszyscy bowiem Prorocy i Prawo prorokowali aż do Jana. A jeśli chcecie uznać, to on jest Eliaszem, który ma przyjść. Kto ma uszy, niechaj słucha!»
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com