Gminny Klub Sportowy "Królewscy" Jedlnia  nie przestaje działać i z boiska przenosimy się do akcji pomocy dla Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37, przeznaczonego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Sytuacja w placówce na dzień dzisiejszy jest trudna.

Zachęcamy wszystkich naszych kibiców, sympatyków i ludzi dobrego serca do wspólnej akcji z "Królewskimi" tak jak wspieraliście klub, tak teraz bądźmy wszyscy jedną DRUŻYNĄ i wesprzyjmy bardziej potrzebujących.
Przez najbliższy tydzień (do czwartku 7 maja) będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na najpotrzebniejsze środki ochrony osobistej. Jeżeli ktoś chciałby przekazać darowiznę rzeczową np: rękawiczki, środki czystości, płyny dezynfekcyjne, woda mineralna lub inne, to również taka pomoc jest mile widziana!  Prosimy wtedy o kontakt w wiadomości prywatnej na facebooku lub można kontaktować się telefonicznie z osobami koordynującymi zbiórką:
Jan Gębczyk 694 241 258
Darek Tabor 665 083 676
Sebastian Sałek 787 433 372
Pieniądze można wpłacać na konto klubowe: 87 9141 0005 0011 6743 2000 0010 (w tytule przelewu "POMOC DLA DPS")
Razem możemy więcej! Liczy się każda najdrobniejsza kwota! Wesprzyjmy personel i podopiecznych w tej trudnej sytuacji!  Udostępniając również pomagasz‼

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

03 czerwiec 2020

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Środa 2020-06-03, WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARSZYSZY, MĘCZENNIKÓW
    Mk 12,18-27
    Przyszli do Jezusa saduceusze, którzy twierdzą, że nie ma zmartwychwstania, i zagadnęli Go w ten sposób: „Nauczycielu, Mojżesz tak nam przepisał: «Jeśli umrze czyjś brat i pozostawi żonę, a nie zostawi dziecka, niech jego brat weźmie ją za żonę i wzbudzi potomstwo swemu bratu». Otóż było siedmiu braci. Pierwszy wziął żonę i umierając, nie zostawił potomstwa. Drugi ją wziął i też umarł bez potomstwa, tak samo trzeci. I siedmiu ich nie zostawiło potomstwa. W końcu po wszystkich umarła ta kobieta. Przy zmartwychwstaniu więc, gdy powstaną, którego z nich będzie żoną? Bo siedmiu miało ją za żonę”. Jezus im rzekł: „Czyż nie dlatego jesteście w błędzie, że nie rozumiecie Pisma ani mocy Bożej ? Gdy bowiem powstaną z martwych, nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, ale będą jak aniołowie w niebie. Co zaś dotyczy umarłych, że zmartwychwstaną, czyż nie czytaliście w księdze Mojżesza, tam gdzie mowa o krzaku, jak Bóg powiedział do Mojżesza: «Ja jestem Bóg Abrahama, Bóg Izaaka i Bóg Jakuba». Nie jest On Bogiem umarłych, lecz żywych. Jesteście w wielkim błędzie”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com