Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się 5 stycznia w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”. Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawił  ks. Dariusz Zając -wikary naszej parafii. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2019 r. 

Na wstępie naszego spotkania w „Zaciszu” obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez  panią katechetkę  Martę Rusek  w wykonaniu młodzieży z Publicznej Szkoły w Jedlni. Dalej był śpiew kolęd, czytanie Słowa Bożego, łamanie się opłatkiem i życzenia na ten Nowy Rok 2020 r. Piękne życzenia wszystkim zebranym złożyła Krystyna Czachor: 

W tym pięknym czasie Bożego Narodzenia,

Pragnę Wam złożyć najszczersze życzenia.

Niech w każdym domu iskra radości na stałe zagości,

Iskra pojednania, szczęścia, przyjaźni i miłości.

Malutki Jezus na świat przyszedł w ubogiej stajence,

Pasterze i królowie oddają hołd Jemu i Panience

Wielką misję powierzono Bożemu Synowi,

By walczył przeciwko grzechom i szatanowi.

Życzę szczęśliwego roku 2020 każdemu człowiekowi,

Bogatemu , biednemu, młodemu i seniorowi,

Życzę by naszą wspólnotę różańcową taka napełniała siła

By zawsze panowała wśród nas atmosfera miła.

Byśmy wszyscy się wzajemnie zawsze rozumieli,

I szczere intencje wobec siebie mieli,

A nasza najlepsza Matka Królowa Różańca świętego,

Wyprasza dla nas łaski u Syna swojego.

Spotkanie uświetnił Zespół Królewskie Źródła. Składamy podziękowania pani Jadwidze za miłe przyjęcie, pyszne ciasta.

 

OBEJRZYJ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

  


 

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2020-02-18, 6. tydz. zwykły
    Mk 8,14-21
    Uczniowie Jezusa zapomnieli wziąć chlebów i tylko jeden chleb mieli ze sobą w łodzi. Wtedy Jezus im przykazał: „Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda”. Oni zaczęli rozprawiać między sobą o tym, że nie mają chleba. Jezus zauważył to i rzekł im: „Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiały macie umysł? Macie oczy, a nie widzicie: macie uszy, a nie słyszycie? Nie pamiętacie, ile zebraliście koszów pełnych ułomków, kiedy połamałem pięć chlebów dla pięciu tysięcy?” Odpowiedzieli Mu: „Dwanaście”. „A kiedy połamałem siedem chlebów dla czterech tysięcy, ile zebraliście koszów pełnych ułomków?” Odpowiedzieli: „Siedem”. I rzekł im: „Jeszcze nie rozumiecie?”
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com