Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca naszej parafii odbyło się 5 stycznia w Centrum Ewangelizacyjnym „Zacisze”. Spotkanie to poprzedziła Msza św. którą odprawił  ks. Dariusz Zając -wikary naszej parafii. W czasie Eucharystii modliliśmy się za naszą rodzinę różańcową i naszych bliskich, zarówno żywych i zmarłych w 2019 r. 

Na wstępie naszego spotkania w „Zaciszu” obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez  panią katechetkę  Martę Rusek  w wykonaniu młodzieży z Publicznej Szkoły w Jedlni. Dalej był śpiew kolęd, czytanie Słowa Bożego, łamanie się opłatkiem i życzenia na ten Nowy Rok 2020 r. Piękne życzenia wszystkim zebranym złożyła Krystyna Czachor: 

W tym pięknym czasie Bożego Narodzenia,

Pragnę Wam złożyć najszczersze życzenia.

Niech w każdym domu iskra radości na stałe zagości,

Iskra pojednania, szczęścia, przyjaźni i miłości.

Malutki Jezus na świat przyszedł w ubogiej stajence,

Pasterze i królowie oddają hołd Jemu i Panience

Wielką misję powierzono Bożemu Synowi,

By walczył przeciwko grzechom i szatanowi.

Życzę szczęśliwego roku 2020 każdemu człowiekowi,

Bogatemu , biednemu, młodemu i seniorowi,

Życzę by naszą wspólnotę różańcową taka napełniała siła

By zawsze panowała wśród nas atmosfera miła.

Byśmy wszyscy się wzajemnie zawsze rozumieli,

I szczere intencje wobec siebie mieli,

A nasza najlepsza Matka Królowa Różańca świętego,

Wyprasza dla nas łaski u Syna swojego.

Spotkanie uświetnił Zespół Królewskie Źródła. Składamy podziękowania pani Jadwidze za miłe przyjęcie, pyszne ciasta.

 

OBEJRZYJ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

  


 

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Poniedziałek 2020-03-30, Wielki Post
    J 8,12-20
    Jezus przemówił do faryzeuszów tymi słowami: «Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia». Rzekli do Niego faryzeusze: «Ty sam o sobie dajesz świadectwo. Twoje świadectwo nie jest prawdziwe». W odpowiedzi rzekł do nich Jezus: «Nawet jeżeli Ja sam o sobie daję świadectwo, to świadectwo moje jest prawdziwe, bo wiem, skąd przyszedłem i dokąd idę. Wy zaś nie wiecie ani skąd przychodzę, ani dokąd idę. Wy osądzacie według zasad tylko ludzkich. Ja nie sądzę nikogo. A jeślibym nawet sądził, to sąd mój jest prawdziwy, ponieważ nie jestem sam, lecz Ja i Ten, który Mnie posłał. Także w waszym Prawie jest napisane, że świadectwo dwóch ludzi jest prawdziwe. Oto Ja daję świadectwo o sobie samym oraz zaświadcza o Mnie Ojciec, który Mnie posłał». Na to powiedzieli Mu: «Gdzież jest twój Ojciec?» Jezus odpowiedział: «Nie znacie ani Mnie, ani mego Ojca. Gdybyście Mnie poznali, poznalibyście i mojego Ojca». Słowa te wypowiedział przy skarbcu, kiedy nauczał w świątyni. Mimo to nikt Go nie pojmał, gdyż godzina Jego jeszcze nie nadeszła.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com