W dniu 8 kwietnia 2019 roku  w kościele św. Mikołaja w Jedlni odbyła się msza św. w intencji Orkiestry Dętej Boni Angeli. Mszę św. celebrował założyciel orkiestry, ks.proboszcz Janusz Smerda, homilię wygłosił ks. Jarosław Grabka. Ks. Janusz modlił się w intencji obecnych i byłych członków orkiestry, którzy grali na przestrzeni tych 11 lat. Podziękował im za wkład i angażowanie we wszystkie uroczystości parafialne, a Panu Zbigniewowi Bidzińskiemu za znakomitą interpretację, poziom i atrakcyjność repertuaru Orkiestry Boni Angeli.

W modlitwie nie zapomniał również o rodzicach członków orkiestry, którzy wspierają i pomagają we wszystkich zamierzeniach i planach. Życzył dalszych owocnych lat pracy i występów.

obejrzyj zdjęcia -autor.G.Rojek

 

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Sobota 2019-05-25, 5. tydz.wielkanocny
    J 15,18-21
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was miłował jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: «Sługa nie jest większy od swego pana». Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać. Ale to wszystko wam będą czynić z powodu mego imienia, bo nie znają Tego, który Mnie posłał”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com