W dniu 8 kwietnia 2019 roku  w kościele św. Mikołaja w Jedlni odbyła się msza św. w intencji Orkiestry Dętej Boni Angeli. Mszę św. celebrował założyciel orkiestry, ks.proboszcz Janusz Smerda, homilię wygłosił ks. Jarosław Grabka. Ks. Janusz modlił się w intencji obecnych i byłych członków orkiestry, którzy grali na przestrzeni tych 11 lat. Podziękował im za wkład i angażowanie we wszystkie uroczystości parafialne, a Panu Zbigniewowi Bidzińskiemu za znakomitą interpretację, poziom i atrakcyjność repertuaru Orkiestry Boni Angeli.

W modlitwie nie zapomniał również o rodzicach członków orkiestry, którzy wspierają i pomagają we wszystkich zamierzeniach i planach. Życzył dalszych owocnych lat pracy i występów.

obejrzyj zdjęcia -autor.G.Rojek

 

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Piątek 2019-07-19, 15. tydz. zwykły
    Mt 12,1-8
    Pewnego razu Jezus przechodził w szabat wśród zbóż. Uczniowie Jego, będąc głodni, zaczęli zrywać kłosy i jeść. Gdy to ujrzeli faryzeusze, rzekli Mu: „Oto Twoi uczniowie czynią to, czego nie wolno czynić w szabat”. A On im odpowiedział: „Nie czytaliście, co uczynił Dawid, gdy był głodny, on i jego towarzysze? Jak wszedł do domu Bożego i jadł chleby pokładne, których nie wolno było jeść jemu ani jego towarzyszom, tylko samym kapłanom?
    Albo nie czytaliście w Prawie, że w dzień szabatu kapłani naruszają w świątyni spoczynek szabatu, a są bez winy? Oto powiadam wam: Tu jest coś większego niż świątynia. Gdybyście zrozumieli, co znaczy: «Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary», nie potępialibyście niewinnych. Albowiem Syn Człowieczy jest Panem szabatu”.
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com