W dniu 8 kwietnia 2019 roku  w kościele św. Mikołaja w Jedlni odbyła się msza św. w intencji Orkiestry Dętej Boni Angeli. Mszę św. celebrował założyciel orkiestry, ks.proboszcz Janusz Smerda, homilię wygłosił ks. Jarosław Grabka. Ks. Janusz modlił się w intencji obecnych i byłych członków orkiestry, którzy grali na przestrzeni tych 11 lat. Podziękował im za wkład i angażowanie we wszystkie uroczystości parafialne, a Panu Zbigniewowi Bidzińskiemu za znakomitą interpretację, poziom i atrakcyjność repertuaru Orkiestry Boni Angeli.

W modlitwie nie zapomniał również o rodzicach członków orkiestry, którzy wspierają i pomagają we wszystkich zamierzeniach i planach. Życzył dalszych owocnych lat pracy i występów.

obejrzyj zdjęcia -autor.G.Rojek

 

 

Msze Święte

w niedziele:
7:00, 9:00, 12:00, 16:00

w tygodniu:
7.00, 18:00

Ewangelia na dzis

03 czerwiec 2020

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Czwartek 2020-06-04, ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
    Mt 26,36-42
    Jezus z uczniami przyszedł do posiadłości zwanej Getsemani i rzekł do uczniów: «Usiądźcie tu, Ja tymczasem odejdę tam i się pomodlę». Wziąwszy z sobą Piotra i dwóch synów Zebedeusza, począł się smucić i odczuwać trwogę. Wtedy rzekł do nich: «Smutna jest dusza moja aż do śmierci; zostańcie tu i czuwajcie ze Mną!» I odszedłszy nieco dalej, upadł na twarz i modlił się tymi słowami: «Ojcze mój, jeśli to możliwe, niech Mnie ominie ten kielich! Wszakże nie jak Ja chcę, ale jak Ty niech się stanie».
    Potem przyszedł do uczniów i zastał ich śpiących. Rzekł więc do Piotra: «Tak oto nie mogliście jednej godziny czuwać ze Mną? Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie; duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe». Powtórnie odszedł i tak się modlił: «Ojcze mój, jeśli nie może ominąć Mnie ten kielich, i muszę go wypić, niech się stanie wola Twoja!»
JSN Mico template designed by JoomlaShine.com